Sosyal Ağ

Lifehere.Net İle Keyifli Zaman Geçirin
Lifehere.net yeni açılmış bir sosyal paylaşım sitesi. Twitter ile benzerliği ile dikkatleri çekse de birçok özelliği ile Twitter’dan ayrılıyor. Daha samimi bir ortama sahip olan site insanların duygularını rahatlıkla açığa vurmasını sağlıyor. Fotoğraf ve video paylaşımı da yapılıyor. Sizlerde yerli ve daha samimi bir sosyal ağ sitesi arıyorsanız Lifehere.net tam sizlere göre.
Kullanıcı dostu ara yüzü ile her kullanıcının rahatça kullanması için özel şekilde tasarlanmış durumda. Ayrıca sitede esprili alanlarda mevcut “Aynen ya” bölümü ile siz kullanıcıların gönderilerini seçebiliyorsunuz . Bu yeni özellikler ile kullanıcılara alışılagelmişin dışında bir hizmet veriliyor. Profilinizi kimin dikizlediğini görebiliyorsunuz. Bu özellikle ile kullanıcılar klasik sosyal medya sitelerinden farklı birçok uygulamayı bu sitede görebilecek.
Top 16 bölümünde en çok yorum alanlar, en çok takip edilenler ,en çok yazanlar gibi birçok detayı görebilirsiniz. Site kullanıcıların eğlenceli zaman geçirmesi üzerine kurulmuş durumda. Sitede radyo bölümü ile kullanıcıların başka bir programa ihtiyacı olmadan radyo dinlemesi de sağlanıyor. Online olan kişileri görebiliyorsunuz böylece yeni kişilerle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Sitenin temel amacı ise sıcak bir ortamda fikirlerin özgürce paylaşılması. Ayrıca site yeni olmasına karşın çok kaliteli bir alt yapıya sahip.
Böylece kullanıcılar için birçok keyifli seçenek sunuluyor. Ayrıca sitede birçok üyeyi görebilir ve sohbet edebilirsiniz. Attığınız gönderiler kısa sürede diğer kullanıcılar ile etkileşime girecektir. Farklı ve eğlenceli zaman geçirmeniz için profesyonelce hazırlanmış bir platform. Burada kullanıcılar ile iletişime geçmeniz diğer sosyal medya sitelerine göre oldukça kolay. Lifehere.net gelecekte çok büyük bir sosyal medya sitesi olmaya aday. En büyük özelliği sitenin tamamen yerli olmasıdır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s