Film izle

Film izlemek, yaşadığımız zaman diliminin en temel sanatsal faaliyetlerinden biridir. herkesin, resim sergisine gitmek, tiyatro izlemek gibi bir imkanı olmasa da film izlemek gibi bir imkanı vardır. Özellikle ülkenin ücra köşesinde ikamet eden vatandaşları bu haktan mahrum etmek, büyük haksızlıktır diye düşünüyoruz. Filmler dünyanın her yerinde ki yaşam biçimini evimize kadar getiren taşıyıcılardır. Bir film sayesinde Dünyanın diğer ucunda ki insanların hayatına konuk olup, onların problemlerini hissedebiliriz. Bu bizim ufkumuzu da geliştirir.
Filmler insanların izlenmesi için çekilirler. İnsanların ulaşamayıp, izleyemediği filmler, görevlerini yerine getirmemiş olurlar. Bu nedenle filmleri herkese yayıp, onu geniş kitlelere ulaştırmak, edindiğimiz bir vizyondur. Filmler artık en temel sanatsal ihtiyaç haline gelmiş durumda. Çok fazla entelektüel birikimi gerektirmeyen bir sanat dalı olduğu için, her kesime hitap eder. Yani güzel bir filmin yerini kolay kolay hiçbir şey alamaz.
Şu günlerde kaliteli bir formatta, istediğiniz bir filmi izlemek, büyük bir sorun olmuş durumda. İnternet siteleri, ya reklamlara yönelik kazancını arttırmak için, kaliteli hizmet sunmaktan taviz veriyor. Bu da insanları film izleme konusunda, bıkkınlığa varan vazgeçişlere götürebiliyor. Kaliteli hizmet vermek adına kurmuş olduğumuz internet sitesinden, her türlü filmi, en yüksek kalitede izleyebilirsiniz.
Dilerseniz aileniz ile, hep beraber izleyebileceğiniz film türlerini, kategorilerden seçip, bir sürpriz ile karşılaşmadan, gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Aileniz ile birlikte hem hoş vakit geçirebilirsiniz, hem de aile içi güzel mesajlar veren filmler izleyebilirsiniz. Ya da çocuklarınızı eğlendirmek, bunun yanı sıra eğitmek adına animasyon filmleri tercih edebilirsiniz. Yada sıkı bir aksiyon tutkunu iseniz, birbirinden farklı yüzlerce aksiyon filmine ulaşabilirsiniz. Sizin için kategorize ettiğimiz filmler arasından en çok istediğinizi seçebilirsiniz. Kovboy filmlerinden, tarih ve dönem filmlerine kadar çok geniş bir yelpazeye ulaşabilirsiniz. Ya da kategorileri direk olarak, Türkçe ve yabancı filmler olarak ayırıp, öyle kategorize edebilirsiniz. Yada Türkçe dublajlı ya da altyazılı filmleri ayırabilirsiniz. Bu bir çok kişi için önemlidir. Çünkü kimi sinemasever, orijinal sesleri ile altyazılı filmleri severken, kimisi de dublajı daha etkili bulabiliyor.
Diyelim ki film izlemek istiyorsunuz, ama hiçbir karar verme eğiliminiz yok, bu tarz durumlarda, zaman kaybetmemek için direk, rastgele film izle seçeneği ile otomatik bir film izleyebilirsiniz. Bu en çok kullanılan, fonksiyonlarımız arasındadır. Kategorize etme durumu sadece bunun için değil. Yeşilçam filmlerinden imdb’den puan sistemine göre filmleri görebilirsiniz. Hatta sadece film değil dizilere, ya da henüz çıkmamış filmlerin fragmanına kadar bir çok filmi görebilirsiniz.
Yani sadece filmler için değil, aktörlerin biyografilerine kadar da bir çok sinemasal bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca her gün sizin için seçmiş olduğumuz “günün filmi” ile de izlemediğiniz, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler alan filmleri izleyebilirsiniz.
Filmi sadece izleyerek değil, müdahil olarak da zevk alacağınız, bir internet sitesi bulacaksınız. Yani yorumlar kısmında kendi kişisel görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Diğer izleyenler ile konuşup, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Hatta internet sitesi ile ilgili görüşlerinizi bize yazarak, iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Mutlaka her şikayet ve öneri dikkate alınacaktır. İnternet sitemizde her gün yeni filmler eklenip, yelpaze sürekli gelişmektedir. Şuan için toplamda 47 kategori olup, 704 film bulunmaktadır. Dilerseniz üye olup, ve sosyal paylaşım sitelerinde beğenip, her yenilikten ilk önce siz haberdar olabilirsiniz. Eğer bir film tutkunu iseniz, bu internet sitesi en fazla zaman geçireceğiniz bir yer olacak. Bunun garantisini size mutlaka verebilecek güvendeyiz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s